Alle inviterede/udtagede

Her findes listerne med alle inviterede/udtagede spillere.
Listerne vil blive opdateret efterhånden, som der kommer tilmeldinger eller afbud.
Frist for tilmelding er lørdag d. 11. januar 2020.

Se lille brev til forældre mv.

Rækken aflyst pga. for få tilmeldte.

Magnus Hartvigsen, Silkeborg – Tilmeldt
Johannes M. Mortensen, Sisu/MBK – Tilmeldt
Andreas Andersen, B 75 -Tilmeldt
Mikkel Papsø, Silkeborg – Tilmeldt
Victor F. Lajer, Silkeborg – Tilmeldt
Lasse Hejgaard, Sisu/MBK – Tilmeldt
Mads Jørgensen, B 75 – Tilmeldt
Sofus Fisker, Nørreå – Tilmeldt
Thor O. Schneider, Nørreå – Tilmeldt
Joachim O. Schneider, Nørreå – Tilmeldt
Jonathan Weiss, Sisu/MBK – Tilmeldt
Andreas Bak, Galten

Reserver:
Mathias P. Ilsøe, Viby
Anders Nielsen, Nørreå

Drenge 1
Mads Chr. Appel Madsen, Vejle – Tilmeldt
Kristian Riis, Viby – Tilmeldt
Mads G. Zacho, Rønde – Tilmeldt
Mads Bundgaard, Viborg – Tilmeldt
Holger Fogh, Viby – Tilmeldt
Albert S. Gejel, Sisu/MBK – Tilmeldt
Albert Skulski – Viborg – Tilmeldt
Bastian Diness, Sisu/MBK


Drenge 2

Anders Holler, Tateni – Tilmeldt
Rasmus K. Petersen, Broager – Tilmeldt
Sofus Petersen, Sisu/MBK – Tilmeldt
Arn L. Eikefjord, Sisu/MBK -Tilmeldt
Lucas B. Lindegaard, Viby – Tilmeldt
Jakob Bak, Galten – Tilmeldt
Magne Bo Reng Jonassen, Brønderslev – Tilmeldt
Emil M. Lundholm, Skagen – Tilmeldt

Yngre drenge 1
Filip B. Højslet, Ribe – Tilmeldt
Bertram Sørensen, Sisu/MBK – Tilmeldt
William Stockholm, Viby – Tilmeldt
Alexander Chr. Damgaard Nissen, Broager – Tilmeldt
Rasmus F. Christensen, Åbenrå – Tilmeldt
Mads Søndergaard Christensen, Rønde – Tilmeldt
Daniel Hansen, Viby – Tilmeldt
Oskar Boelt Jørgensen, Svenstrup – Tilmeldt

Yngre drenge 2
Sebastian S. Petersen, Broager – Tilmeldt
Thomas Christensen, Åbenrå – Tilmeldt
Joel Hye-Knudsen, Åbyhøj – Tilmeldt
Laurits Didriksen, Grenå – Tilmeldt
Mikkel Kornum, Odder – Tilmeldt
Noah Justenborg, Odder – Tilmeldt
Storm Mørk. Viby – Tilmeldt
Simon H. Lassen, Odder – Tilmeldt


Rækken afvikles med 12 spillere – 2 puljer á 6 spillere og videre spil.

Gustav Højslet, Ribe – Tilmeldt
Christian Steiner Christensen, Viby – Tilmeldt
Ken Karlskov, SGI – Tilmeldt
Frederik Kjeldgaard, Hørning – Tilmeldt
Anton Fly-Kristensen, Viby – Tilmeldt
Mikkel Klostergaard, Midtjylland – Tilmeldt
Anders Borst Nielsen, Ribe – Tilmeldt
Søren Nygaard Arge, Odder -Tilmeldt
Linus Mørch Jørgensen, Esbjerg – Tilmeldt

Otto Svindt, Sisu/MBK – Tilmeldt
Alfred Brøgger, Sisu/MBK – Tilmeldt
Malik H. Bruun Severinsen, Varde – Tilmeldt

Reserver:
Gustav Beck, Sisu/MBK – Tilmeldt

Dame Ungdom 1:
Laura Troelsen, Viborg – Tilmeldt
Laura Eide Arvesen, Holstebro – Tilmeldt
Mathilde Andersen, Sjørring – Tilmeldt
Tine Pedersen, Ringkøbing -Tilmeldt
Helle Andersen, B 75 – Tilmeldt
Lise Rasmussen, Skagen – Tilmeldt
Katrine J. Fredsøe, Sjørring – Tilmeldt
1 ledig plads

Dame Ungdom 2
Sarah Utzen, VHG – Tilmeldt
Emma Mortensen, HØST – Tilmeldt
Cecilie Marie Povlsen, B 75 – Tilmeldt
Ida Vorm Lind, Holstebro – Tilmeldt
Signe Marie E. Pedersen, Ribe – Tilmeldt
Heidi Sejr Astrup, TST Aarhus – Tilmeldt
Sofie Stjerne Poder, B75 – Tilmeldt
1 ledig plads