Deltagere/udtagne

Her ses  tilmeldte spillere.

1. Oscar Hovmøller, Viby
2. Victor Amstrup, Silkeborg
3. Johannes M. Mortensen, Sisu/MBK
4. Lasse Mørch, Viby
5..Magnus Hartvigsen, Silkeborg
6. Johannes Dal, Vejle
7. Johan Grønhøj, Sisu/MBK
8. Thor O. Schneider, Nørreå

——————————————————–   
9. Victor F. Lajer, Silkeborg
10. Sofus Fisker, Nørreå
11. Mads Jørgensen, Brønderslev
12. Ejner N. Kleist, B 75
13. Andreas Bak, Galten
14. Jonas Meyer, Silkeborg
15. Jonathan Weiss, Silkeborg
16. Tobias Munk Andreasen, Viby

1. Joachim O. Schneider, Randers
2. Anders Nielsen, Nørreå
3. Lauge Foged, Ribe
4. Alexander H. Jakobsen, Viby
5. Mads Bundgaard, Viborg
6. Mads L. Christensen, Brønderslev
7. Kristian Riis, Viby
 
8. Daniel L. Byfuglien, Høst
—————————————————————-
9. Daniel Gram. Ribe
10. Mikkel Therkelsen, Sisu/MBK
11. Oliver K. Nielsen, Ribe
12. Jacob L. Braüner, Viby
13. Sander J. Madsen, Svenstrup
14. Lasse Sejrkilde,Esbjerg
15. Jonathan Pedersen, Brønderslev
16. Albert Skulski, Viborg
17. Mads. C.A. Madsen, Vejle
18. Jeppe Søndergaard, HBTK 74

  1. Mads G. Zacho, Rønde
  2.  Jeppe Bonné, Silkeborg
  3.  Casper Munk Andreasen, Viby
  4. Holger Fogh, Viby
  5. Frederik Hold, Silkeborg
  6. Filip B. Højslet, Ribe
  7. Carl C. Østergaard, Silkeborg
  8.  Albert. S. Gejel, Sisu/MBK
    ———————————————————
  9. Jakob Strøm Poulsen, Viborg
  10. Villads L. Hvass, Galten
  11. Anders Holler, Tateni
  12. Oskar R. Laurberg, Viby
  13. Sofus Petersen, Sisu/MBK
  14. Magne B.R. Jonassen, Brønderslev
  15. Arn. L. Eikefjord, Sisu/MBK
  16. Bertram Sørensen, Sisu/MBK
  17. Jakob Bak, Galten
  18. Emil M. Lundholm, Skagen

Victoria Cramer, Brønderslev
Laura E. Arvesen, HBTK 74
Laura Troelsen, Viborg
Helle Andersen, B 75
Mia Thomsen, Esbjerg
Tine Pedersen, Ringkøbing
Lise Rasmussen, Skagen
Julie Iversen, Esbjerg
Phuong U. Nguyen, B 75
Emma Mortensen, Høst

1. Gustav Højslet, Ribe
2. Mads V. Thomsen, Viby
3. Christian S. Christensen, Viby
4. Villads Ibsen, Grenå
5. Anton Fly-Kristensen, Viby
6. Mads S. Christensen, Rønde
7. Matthias Nielsen, Grenå
8. Ken Karlskov, SGI

——————————————————–
9. Daniel Hansen, Viby
10. Noah Klarsø, Grenå
11. Mikkel Kornum, Odder
12. Laurits Didriksen, Grenå
13. Søren Nygaard, Odder
14. Joel Hye-Knudsen, Åbyhøj
15. Kasper Christensen, Vemb
16. Kasper Petersen, Viborg

Lidt om rækkerne.

Dame ungdom 1 og 2.
Der afvikles 1 rækker med 10 spillerer. 
Der indledes i 2 puljer á 5 spillere = 4 kampe.
Derefter 3 kampe i viderespillet.

Hr. junior  1 og 2.
Der afvikles som udgangspunkt 2 rækker med 8 i hver. 
Rækkerne er kun for JBTU-spillere.
Alle incl. reserver er garanteret deltagelse.
Ekstra udtagelser, hvis deltagerantallet ikke når 16.
Udtagelse og rækkeinddeling ud fra ratinglisten pr. 13. december.

Drenge  1 og 2.
Der afvikles 2 rækker med hhv. 8 og 10 spillere. 
Række 2 indledes i 2 puljer á 5 og 3 videregående kampe.
Rækkerne er kun for JBTU-spillere
Alle får 7 kampe.
Udtagelse og rækkeinddeling ud fra ratinglisten pr. 13. december. 

Yngre drenge 1 og 2.
Der afvikles 2 rækker med hhv. 8 og 12 i hver.
Række 2 indledes med 2 puljer á 6 og 2 videregående kampe. 
Rækkerne er kun for JBTU-spillere.
Udtagelse og rækkeinddeling ud fra ratinglisten pr. 13. december.

Puslinge  1 og 2.
Der afvikles som udgangspunkt 2 rækker med 8 i hver. 
Rækkerne er kun for JBTU-spillere
Ekstra udtagelser, hvis deltagerantallet ikke når 16. 
Udtagelse og rækkeinddeling ud fra ratinglisten pr. 13. december.